Kategórie
Zdravie

Alkotox – prírodný liek na alkoholizmus

Alkotox
POVEDZ «NIE» ALKOHOLICKEJ ZÁVISLOSTI!


👍 Eliminuje túžbu po alkohole
👍 Regeneruje poškodené pečeňové bunky
👍 Odstraňuje toxíny z organizmu
👍 Upokojuje nervovou sústavu
👍 Bez chuti a zápachu

Alkotox kvapky majú tekutú konzistenciu, priehľadnú štruktúru bez chuti a zápachu. Toto je univerzálny vzorec pre ľudí trpiacich alkoholizmom, bez ohľadu na štádium. Aktívne zložky receptúry po požití spôsobujú fyzickú averziu k alkoholu, pomáhajú vyrovnať sa s abstinenčnými príznakmi a zbaviť sa závislosti od alkoholu v priebehu niekoľkých týždňov. Výrobok obsahuje iba 100% rastlinné zložky, takže je bezpečný pre ľudí všetkých vekových kategórií a zdravotných stavov. Výrobca uvádza, že liečba alkoholizmu týmto prírodným liekom je možná mnohými spôsobmi: samopodávaním kvapiek alebo nenápadným pridávaním do jedla či nápojov bez vedomia pacienta. Aj keď teda človek liečbu odmieta, môžete mu pokojne pomôcť pridaním výživového doplnku.

Alkotox – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Keď sme plánovali Alkotox recenzia, boli sme dosť skeptickí ohľadom možných výhod tohto produktu. Ale po dôkladnej analýze zákazníckych a odborných recenzií, ako aj po štúdiu zložiek obsiahnutých v kvapkách, sa náš názor na tento produkt dramaticky zmenil. Zjavne máme dočinenia s vysoko účinným vitamínovým komplexom, vytvoreným špeciálne na odstránenie príčin alkoholizmu, a nie len zjavných symptómov. Vďaka prirodzenej štruktúre nespôsobujú kvapky žiadne vedľajšie účinky ani závislosť. Zlepšenie môžete cítiť od prvých dní, ako aj konsolidovať výsledky dosiahnuté pomocou iných metód liečby alkoholizmu. Vzorec nielen blokuje túžbu piť alkohol, ale tiež spúšťa proces detoxikácie pečeňových buniek a vnútorných orgánov od produktov rozkladu nápojov obsahujúcich alkohol.

Alkotox osobná skúsenosť ukazuje, že už niekoľko dní po začatí užívania prípravku dochádza k skutočným zmenám v správaní človeka závislého od alkoholu, a to aj napriek dĺžke času a závažnosti jeho problému. Aktívne zložky úplne čistia telo od toxínov, normalizujú krvný tlak, zmierňujú abstinenčné príznaky a nervové chvenie. Komplex vitamínov zlepšuje prekrvenie mozgových buniek, pôsobí upokojujúco a vyvádza človeka z prepitného. Špeciálne látky na báze rastlinných extraktov tvoria neznášanlivosť alkoholu. Teraz, akonáhle sa človek chce napiť, už pri pohľade alebo vôni alkoholu bude mať pocit nevoľnosti a znechutenia. Postupné odmietanie pitia alkoholu pomôže obnoviť stratené nervové spojenia v mozgu, zlepšiť vedomie a vrátiť sa do normálneho života. Prípravok pomáha obnoviť zničené bunky obehového systému, zlepšiť stav kapilár a ciev a posilniť imunitný systém. Tento prírodný liek by ste určite mali vyskúšať, ak:

  • Vy alebo vaši príbuzní trpíte alkoholizmom.
  • Bola tu túžba zbaviť sa zlozvyku navždy.
  • Chcete začať nový život a užívať si ho.
  • Boli sklamaní z iných metód liečby alkoholizmu a rozhodli sa konečne zbaviť tohto problému.

Alkotox na odvykanie od alkoholu upúta pozornosť 100% prírodným obsahom. Aktívny komplex obsahuje iba organické extrakty, vitamíny a antioxidanty, preto ho možno použiť nielen pri liečbe alkoholizmu, ale aj ako profylaktikum pri detoxe pečene a obličiek. Produkt je úplne vhodný na každodenné použitie.

Alkotox ingrediencie:

Extrakt z tymiánu sa považuje za jeden z najlepších produktov. Pomáha čistiť telo od toxínov, zlepšuje funkciu tráviaceho systému a obnovuje zdravú hormonálnu hladinu.

Za rovnako účinnú liečivú rastlinu, ktorá priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, sa považuje koreň ostropestreca mariánskeho, preto Alkotox prírodný liek na alkoholizmus dobre zmierňuje podráždenosť a pôsobí sedatívne.

Vďaka koreňu sladkého drievka sa zlepšuje krvný obeh, odstraňuje sa prebytočná tekutina z tela a zlepšuje sa rovnováha voda-soľ. Ide o skvelý spôsob, ako posilniť imunitný systém a urýchliť regeneráciu pečeňových buniek.

Extrakt z mäty má upokojujúce účinky, odstraňuje následky kocoviny a abstinenčné príznaky. Skvelý spôsob, ako chrániť telo pred účinkami alkoholu a eliminovať psychické chute na jeho použitie.

Teraz zostáva určiť, kde môžete Alkotox kúpiť na Slovensku?

Ako dlho musím tieto kvapky užívať, aby som dosiahol výsledky? Dĺžka kurzu je 30 dní, ale môže byť upravená po konzultácii s lekárom.

Môžem si kúpiť Alkotox lekáreň? Nie, tento doplnok stravy sa v lekárňach nepredáva. Môžete Alkotox objednať online a dostať doručenie domov o niekoľko dní.

Je to bezpečné pre moje telo? Výrobca garantuje, že užívanie doplnku stravy v súlade s odporúčaným dávkovaním je absolútne bezpečné pre zdravie.

Koľko to stojí? Alkotox cena je uvedený na internetovej stránke predávajúceho. Skontrolujte tieto informácie tu: