Kategórie
Zdravie

BSP Corrector – inteligentný korektor držania tela

BSP Corrector
Prestaňte sa hrbiť o 14 dní!


👍 Žiadny hrb a žiadny ohnutý chrbát!
👍 Rozvíja chrbtové svaly a svalovú pamäť
👍 Žiadna bolesť chrbtice a panvy
👍 Zlepšenie sexuality teraz aj v budúcnosti

Naša chrbtica je každý deň vystavená veľkej záťaži. Nesprávne držanie tela, sedavý spôsob života, sedavé povolanie, nadváha, infekcie alebo zranenia môžu vyvolať bolesť a deformáciu stavcov. Mnoho ľudí vníma nesprávne držanie tela ako čisto estetický problém. V skutočnosti ide o priame ohrozenie vášho zdravia. Porušenie držania tela vedie k zlému krvnému obehu, kyslíkovému hladovaniu mozgu, môže vyvolať krvný tlak, bolesti hlavy alebo problémy so zrakom.

Preto si v poslednej dobe získali veľkú obľubu špeciálne korzety a korektory držania tela, schopné kontrolovať správnu polohu chrbta a krku pri chôdzi, behu alebo pri sedení. Dnes je ich veľa, existujú rôzne modely, ktoré sa líšia princípom fungovania, nákladmi a kvalitou. Teraz chceme predstaviť BSP Corrector recenzia, keďže tento produkt sa stal jedným z hlavných objavov posledných rokov.

BSP Corrector – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Backealth Smart Posture Corrector na korekciu držania tela je inteligentný systém na korekciu správnej polohy chrbtice, vytvorený na základe inovatívnych technológií. Na rozdiel od iných typov korzetov má toto zariadenie zabudovaný senzor, ktorý signalizuje prekročenie prípustného uhla sklonu alebo zakrivenia držania tela. Takto môžete kedykoľvek kontrolovať polohu svojho držania tela a prirodzene ho korigovať.

Niet pochýb o tom, že BSP Corrector Korektor držania tela bude užitočný pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením – kancelárskych pracovníkov, vodičov, študentov a mnohých ďalších. Pomocou tejto inteligentnej technológie si môžete vytvoriť správny návyk, ako udržať chrbát rovný a posilniť svalovú pamäť. Vďaka svojej všestrannosti je možné tento korektor držania tela použiť kdekoľvek – doma, v kancelárii, na ulici, pri šoférovaní auta alebo aj pri cvičení. Systém je navrhnutý tak, aby ste ho používali po určitú dobu, po ktorej sa posilňujú svaly jadra a vy môžete sami ovládať svoje držanie tela.

BSP Corrector inteligentný korektor držania tela bol klinicky testovaný a ako výrobca sľubuje, bude schopný plniť úlohy, ktoré mu boli pridelené po mnoho rokov. Zariadenie má vstavanú lítium-polymérovú batériu s kapacitou 5000 mAh. Jeden úplný nabíjací cyklus zariadenia vystačí na 2 týždne každodenného používania. Vďaka elastickým pásikom a zapínaniam si môžete zvoliť optimálnu polohu korektora pre jednotlivé parametre vášho tela. Je rovnako účinný pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií, nemá žiadne prísne kontraindikácie a veľmi ľahko sa používa.

Vo vnútri balenia sa nachádza BSP Corrector poučenie, po prečítaní si ľahko osvojíte používanie tohto zariadenia sami a bez cudzej pomoci. Ak chcete začať, pripojte zariadenie pomocou špeciálneho kábla k sieti a nabíjajte batériu 2 hodiny. Potom si nasaďte popruhy na ramená tak, aby bol snímač vzadu, v strede medzi lopatkami. Po aktivácii zariadenia sa môžete bezpečne venovať svojim každodenným činnostiam. Inteligentný systém rozpozná prijateľné zmeny držania tela, ako sú náklony, zákruty atď. Akonáhle uhol zakrivenia prekročí povolenú hodnotu, snímač začne vibrovať, kým sa nevrátite do normálnej polohy. Takto môžete úspešne kontrolovať polohu chrbta a nemyslieť na to, keď pracujete alebo robíte iné veci. Produkt má naozaj dobré recenzie.

BSP Corrector osobná skúsenosť:

Pracujem pre IT spoločnosť a mám voľný pracovný čas. Niekedy musím sedieť 10-12 hodín na kancelárskej stoličke pri počítači. Z tohto dôvodu sa objavili problémy s držaním tela, bolesťami hlavy, neuralgiou a závratmi. Požiadal som o pomoc osteopata, ktorý mi poradil BSP Corrector objednať online. Vďaka tomuto korektoru držania tela sa mi podarilo zbaviť sa nepríjemných symptómov. Veľmi jednoduché použitie. Keď zabudnem držať chrbát rovno, senzory sa vypnú a prístroj mi pripomenie, aby som sa narovnal. Určite stojí za vaše peniaze.

Výhody:

  • Vysoká kvalita.
  • Technológia inteligentného sledovania polohy.
  • Pohodlné použitie.
  • Ziskové BSP Corrector cena.
  • Dá sa použiť kdekoľvek.
  • Neviditeľný pre ostatných.

Hľadáte BSP Corrector obchod, ale nenašli ste tento produkt? V tomto prípade odporúčame využiť ponuku oficiálnej stránky a objednať si originálny korektor držania tela priamo od výrobcu.

Na tejto stránke sme nechali odkaz na stránku, kde môžete BSP Corrector kúpiť na Slovensku za pár minút. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Prijmite preventívne opatrenia.