Kategórie
Zdravie

EcoEnergy – zariadenie na úsporu energie

EcoEnergy
Najjednoduchší spôsob, ako ušetriť elektrinu!


👍 Jednoduché pripojenie, stačí sa pripojiť!
👍 Neklame meradlo. Úspora energie sa dostáva prostredníctvom efektívnejšieho využívania energie.
👍 Efektívnosť je potvrdená mnohými štúdiami a je vedecky dokázaná.
👍 Nielen šetrí elektrickú energiu, ale predlžuje aj životnosť elektrických spotrebičov.

Na základe všeobecného dopytu som už dlho chcel EcoEnergy recenzia povedať celú pravdu o tomto zariadení, ktoré je propagované ako jedinečný spôsob úspory energie. Keďže mám technické vzdelanie a ako elektrotechnik pracujem už viac ako 10 rokov, chcel som jednoduchému laikovi sprostredkovať, ako toto zariadenie funguje.

Nie je žiadnym tajomstvom, že ceny elektriny neustále rastú. Zároveň sa zvyšuje aj počet domácich spotrebičov alebo domácich spotrebičov, ktoré túto elektrinu spotrebúvajú. Preto v mnohých ľuďoch vzniká myšlienka využitia technológií na optimalizáciu a zníženie spotreby elektrickej energie. Eco Energy Electricity Saver zariadenie na úsporu energie prichádza na pomoc. Ide o jednoduchú schému na optimalizáciu elektrického prúdu v sieti, ktorá názorne demonštruje všetky možnosti modernej vedy a techniky. Namiesto objemných a drahých zariadení si môžete kúpiť túto malú krabičku a jednoducho ju zapojiť, čím znížite spotrebu elektriny o viac ako 60 %. Znie to neuveriteľne, ale je to pravda a teraz sa pokúsim povedať o komplexe jednoduchými slovami.

EcoEnergy – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Na úvod si spomeňme na školské hodiny fyziky, kde nám povedali, že tok elektrického prúdu v sieti nie je rovnomerný. Skladá sa z 2 druhov energie – aktívnej a reaktívnej. Aktívna energia len plní hlavnú funkciu spojenú s podporou prevádzky vašich domácich spotrebičov. Reaktívna energia sa využíva na rôzne menšie funkcie, ako je ohrev elektroinštalácie a podobne. Žiaľ, elektromery nevedia rozlíšiť výkon podľa druhu energie, preto berie do úvahy aktívne a reaktívne dohromady. V podstate platíte za kus zbytočnej energie, ktorá nič nerobí. E-Energy zariadenie funguje na princípe meniča – premieňa jalovú energiu na aktívnu energiu (približne rovnako fungujú moderné úsporné žiarovky). To umožňuje nielen zachovať výkon všetkých zariadení pripojených k sieti, ale vytvára aj dodatočnú ochranu proti prepätiu napätia. A čo je najdôležitejšie, táto jednotka znižuje celkovú spotrebu elektrickej energie, najmä ak sú v dome spotrebiče ako rýchlovarná kanvica, umývačka riadu, ohrievače alebo klimatizácia. Preto naďalej používate domáce spotrebiče, ale zaplatíte za to oveľa lacnejšie.

EcoEnergy Electricity Saver na úsporu energie v domácnosti má najjednoduchšie a najpohodlnejšie ovládanie. S týmto blokom si poradí aj človek, ktorý nemá špeciálne schopnosti alebo skúsenosti.

EcoEnergy poučenie:

Balenie obsahuje napájací zdroj so zelenou LED. Zariadenie stačí zapojiť do akejkoľvek zásuvky, najlepšie bližšie k elektromeru. Celý proces inštalácie nezaberie viac ako 5 sekúnd a šetrenie sa začne ihneď po rozsvietení zeleného indikátora. Prvé reálne výsledky možno vidieť už budúci mesiac. Zariadenie nie je potrebné na noc vypínať a nemali by ste sa báť prehriatia.

Koľko peňazí môžete ušetriť? Výrobca sľubuje úsporu až -50 % na účtoch za elektrinu. Ale môj EcoEnergy osobná skúsenosť ukazuje, že skutočné výsledky sú skromnejšie. Po tom, čo som začal používať toto zariadenie doma, som si dokázal znížiť účet za elektrinu o 20-25% v závislosti od mesiaca. V skutočnosti sa aj toto dá nazvať dobrým výsledkom, najmä ak vezmete do úvahy, čo je na EcoEnergy cena.

Aké výhody som si všimol po šiestich mesiacoch používania tohto zariadenia:

 1. Vysoká kvalita.
 2. Skutočne znižuje spotrebu elektriny o 20-25%.
 3. Jednoduchá inštalácia.
 4. Nevyžaduje ďalšie podmienky pre prácu.
 5. Vhodné pre domáce použitie, ako aj garáž, kanceláriu a iné miesta.
 6. Nepodvádza a neporušuje zákon.
 7. Absolútne legálny spôsob zníženia spotreby elektriny.
 8. Vysoká kvalita zostavenia.
 9. Neobmedzený zdroj použitia.

Teraz o nevýhodách:

 1. Nemohol som nájsť oficiálny EcoEnergy obchod, tak som musel objednať na internete.
 2. Na balík som čakal 6 dní namiesto sľúbených 3.
 3. Veľké miestnosti budú vyžadovať viacero spotrebičov.

Na internete môžete nájsť množstvo rôznych stránok, ktoré ponúkajú EcoEnergy kúpiť na Slovensku. Nechám odkaz na stránku, kde som si osobne objednal toto zariadenie pre seba, aby som ušetril elektrinu. Tam môžete EcoEnergy objednať online so zľavou až -50 %. Pred použitím si určite prečítajte pokyny. Chcem tiež zdôrazniť, že údaje o úsporách uvedené v tejto recenzii sa týkajú iba môjho domova a mojej aplikácie, takže neexistuje žiadna záruka, že budete mať podobné výsledky. Kupujúci v mnohých európskych krajinách odporúčajú tento produkt.