Kategórie
Zdravie

Folisin – komplex vitamínov pre rast vlasov

Folisin
Vsaďte na zdravé a silné vlasy!


👍 podporujú prirodzený rast vlasov
👍 znižujú intenzitu vypadávania
👍 pomáhajú udržiavať normálnu pigmentáciu vlasov
👍 podporujú udržiavanie správnej úrovne testosterónu

Milióny mužov po celom svete trpia plešatosťou. Problém hromadného vypadávania vlasov a vzhľadu plešatých škvŕn sa vyskytuje na pozadí vonkajších alebo vnútorných faktorov. Môže to byť vyvolané stresom, dedičnou predispozíciou, hormonálnou nerovnováhou, nedostatkom vitamínov a prospešných stopových prvkov. Používanie rôznych šampónov alebo kozmetických prípravkov môže alopéciu na krátky čas spomaliť, no neovplyvňuje koreň problému.

„Špecializované doplnky na rast vlasov môžu byť skvelým riešením pre mužov trpiacich alopéciou. Správna kombinácia vitamínov v starostlivo vyváženom pomere pomáha zbaviť sa prejavov plešatosti, ako aj stimulovať rast nových zdravých vlasov prirodzenou cestou, dodal“, – vysvetľuje doktor Edelman, Ph.D. Sciences, trichológ a dermatológ.

Na tomto pozadí sa stali veľmi žiadanými rôzne kapsuly a prášky, ktoré musia muži a ženy užívať na obnovenie zdravia vlasov a na odstránenie alopécie. Pripravili sme Folisin popis, keďže tieto vitamíny sú v tejto situácii považované za jedno z najlepších riešení. Chceme hneď vysvetliť, že naša analýza je založená výlučne na hodnotiacich záveroch, ktoré vznikli po preštudovaní rôznych faktov z otvorených zdrojov. Zistenia prezentované na tejto stránke by sa však nemali považovať za alternatívu k radám lekárov alebo iných licencovaných odborníkov. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, môžete na ne získať odpovede na oficiálnej webovej stránke Folisin Slovensko.

Folisin – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Čo potrebujú naše vlasy, aby zostali zdravé a silné? Lekári identifikujú niekoľko dôležitých zložiek, ktorých nedostatok vedie k vypadávaniu vlasov. Napríklad biotín je potrebný na výrobu keratínu, proteínu, ktorý je stavebným materiálom pre molekuly vlasov, kože a nechtov. Meď, selén a zinok pomáhajú posilňovať lokálnu imunitu, zlepšujú stav vlasovej pokožky a tiež posilňujú vlasové korienky.

Najnovšie štúdie ukazujú, že látka beta-sitosterol nachádzajúca sa v tekvicových semienkach pomáha znižovať hladinu androgénov v mužskom tele, čo vedie k zvýšeniu hladiny testosterónu. To má nielen pozitívny vplyv na mužské libido, ale tiež aktivuje rozvoj sekundárnych sexuálnych charakteristík (vrátane aktívneho rastu vlasov na hlave a tele). V kombinácii s So Palmetto poskytuje beta-sitosterol zvýšený priaznivý účinok.

Dobrou správou je, že obsahuje všetky vyššie uvedené zložky Folisin doplnok stravy pre rast vlasov. Okrem toho produkt obsahuje exkluzívnu formulu AnaGain™ Nu, autorskú vedeckú prácu, ktorá predlžuje trvanie fázy rastu vlasov (anagén).

Na oficiálnej stránke výrobcu týchto kapsúl môžete nájsť informácie o údajne vykonaných klinických štúdiách o účinku receptúry AnaGain™ Nu na stav vlasov. Fokusová skupina zahŕňala 21 dobrovoľných účastníkov s problémami s plešatosťou. Počas 90 dní každý z nich užíval 100 mg AnaGain™ Nu, po ktorých boli zaznamenané nasledujúce zlepšenia:

  • Zníženie vypadávania vlasov o 37%.
  • Zvýšenie počtu vlasov v dôsledku prebudenia spiacich folikulov o viac ako 40.
  • Predĺženie anagénnej fázy v 95% prípadov.
  • Zlepšenie stavu vlasovej pokožky a vlasov.

Folisin

Čo potrebujete vedieť, kým sa rozhodnete Folisin objednať? Zostavili sme zoznam kľúčových faktov o tomto produkte, aby sme eliminovali možné otázky.

Názov: Folisin komplex vitamínov pre rast vlasov.
Uvoľňovacia forma: kapsuly.
Návod na použitie: 60 kapsúl/720 mg.
Aplikácia: plešatosť, stimulácia rastu vlasov, posilnenie korienkov, odstránenie lupín.
Predpis: bez predpisu.
Dávkovanie: 2 kapsuly denne + 300 ml vody.
Trvanie kurzu: od 30-180 dní.
Hodnotenie: 4,8/5,0
Predaj Folisin lekáreň: nie (iba cez oficiálnu stránku).

Folisin prírodný liek na vypadávanie vlasov poskytuje pozitívny výsledok doslova od prvých dní používania. Musíte však počkať aspoň 1 mesiac, kým uvidíte skutočné zmeny a vylepšenia. Pre zaistenie spokojnosti s užívaním tohto doplnku stravy dodržujte všetky odporúčania výrobcu uvedené v návode. Neprekračujte maximálne denné dávkovanie prípravku, pretože to neurýchli proces obnovy vlasov a môže spôsobiť vedľajšie účinky.

Kde nájdete originálny produkt?

V súčasnosti existuje len jeden overený spôsob, ako rýchlo a so ziskom Folisin kúpiť na Slovensku. Ak to chcete urobiť, musíte kontaktovať predajcu prostredníctvom internetového obchodu, zadať objednávku a počkať na potvrdenie. Predávajúci sľubuje odoslanie objednávky a doručenie na uvedenú adresu v čo najkratšom čase. Folisin dodávka sa vykonáva v celej krajine bez ohľadu na vašu aktuálnu polohu.

Zapnuté Folisin cena sa môže líšiť v závislosti od zvolenej súpravy. Maximálnu výhodu získate objednaním 3 fliaš naraz.