Kategórie
Zdravie

Insunol – vitamíny pre diabetes 2

Insunol
Normalizuje hladinu glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu


👍 Zvyšuje citlivosť na inzulín
👍 Normalizuje metabolizmus
👍 Čistí krvné cievy od cholesterolu
👍 Poskytuje podporu energie

Naši pravidelní čitatelia už dlho žiadajú Insunol recenzia. Tento produkt patrí do skupiny prírodných doplnkov výživy bez predpisu odporúčaných na použitie u diabetikov 2. typu alebo prediabetikov na reguláciu hladiny glukózy v krvi a podporu pankreasu. Rozhodli sme sa zistiť, ako tento produkt funguje, aké má výhody a stojí za vaše peniaze?

Pozor! Diabetes 2. typu je závažné ochorenie, ktoré si vyžaduje liečbu pod lekárskym dohľadom. Pred rozhodnutím sa určite poraďte s licencovanými odborníkmi Insunol kúpiť na Slovensku. Nevykonávajte samoliečbu!

Insunol – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Insunol doplnok stravy na zníženie hladiny cukru v krvi sa predáva ako prírodný komplex účinných látok s potenciálnym zdravotným prínosom pre ľudí s cukrovkou. Ak si otvoríte oficiálnu stránku predajcu tohto produktu a pozorne si prečítate popis, máte pocit, že produkt je skutočne účinný. Ale je to naozaj tak? Najprv analyzujme vlastnosti, ktoré sa nám sľubujú po začatí používania týchto kvapiek:

  • Normalizácia hladiny cukru v krvi.
  • Zvýšenie produkcie vlastného inzulínu.
  • Zlepšenie stavu kardiovaskulárneho systému.
  • Stabilizácia krvného tlaku.
  • Čistenie žíl a ciev od cholesterolu.
  • Prevencia krvných zrazenín.

To všetko znie celkom dobre, ale môžete takýmto tvrdeniam skutočne dôverovať? Aby sme túto problematiku pochopili podrobnejšie, dôkladne sme si preštudovali zloženie zložiek obsiahnutých v kvapkách.

Dobrou správou je, že úplne všetko Insunol ingrediencie sú prírodné vitamíny, antioxidanty a užitočné stopové prvky bez GMO, chemikálií alebo antibiotík. To naznačuje, že produkt je vhodný pre väčšinu ľudí bez ohľadu na ich vek a z tohto dôvodu Insunol lekáreň sa nepredáva. Tu je zahrnuté:

Taurín.

Prirodzený intracelulárny metabolit, ktorý je prítomný v našom tele. Táto sulfátová kyselina je nevyhnutná pre mnohé procesy v našom tele. Taurín pritiahol záujem vedcov vďaka svojej schopnosti blokovať hyperglykémiu a inzulínovú rezistenciu v priebehu prebiehajúceho výskumu. Vedcom sa tiež podarilo zistiť, že užívanie tejto zložky má pozitívny vplyv na metabolizmus, stimuluje tvorbu vlastného inzulínu a zvyšuje obsah reaktívnych foriem kyslíka v krvi. Niektorí odborníci poznamenávajú účinok taurínu na posilnenie imunity, ako aj jeho schopnosť zlepšiť vstrebávanie vápnika na pozadí vysokej hladiny cukru v krvi.

Extrakt z Ginkgo biloba.

Toto je jediná rastlina známa modernej vede, ktorá obsahuje ginkgolidy. Ide o užitočné látky, ktoré priaznivo pôsobia na zvýšenie elasticity stien ciev, zabezpečujú okysličenie mozgových buniek a majú mierny vazodilatačný účinok. Priaznivé vlastnosti Ginkgo biloba v prevencii a liečbe cukrovky 2. typu boli opakovane preukázané, najmä schopnosť znižovať hladinu cukru v krvi a zvyšovať syntézu inzulínu. Vďaka takýmto unikátnym vlastnostiam Insunol kvapky pomáhajú nielen vyrovnať sa s nepríjemnými príznakmi, ale aj predchádzať ďalšiemu rozvoju cukrovky.

Chrome

V prírode existuje pomerne veľké množstvo produktov, zdrojov chrómu – ryby, krevety, vajcia, orechy, mäso, zelenina, ovocie a pod. Lekári tvrdia, že nedostatok chrómu môže spôsobiť neschopnosť tela využiť glukózu, pretože tento minerál zvyšuje účinok inzulínu. Preto lekári odporúčajú všetkým diabetikom pravidelne užívať vitamínové doplnky na báze chrómu, pretože sa predpokladá, že to môže mať pozitívny vplyv na zníženie hladiny cukru v krvi. Existujú informácie o klinických štúdiách, v ktorých pacienti s diabetom 2. typu užívajúci chróm počas 8 týždňov vykazovali určité zlepšenia. Najmä po prejdení daného cyklu hladina cukru v krvi ráno nalačno klesla na bezpečnú hranicu. To potvrdzuje a Insunol osobná skúsenosť používanie mnohých zákazníkov v komentároch na oficiálnej stránke tohto produktu. Je zrejmé, že je to dobrá možnosť.

Selén

Ďalším dôvodom na použitie Insunol vitamíny pre diabetes 2 je vysoký obsah selénu. Skupina vedcov z Harvardu identifikuje vzťah medzi hladinou selénu v tele a rizikom cukrovky 2. typu spôsobenej obezitou. Selén priamo súvisí s takzvanými esenciálnymi stopovými prvkami. Podieľa sa na odstraňovaní toxínov, posilňovaní imunitného systému a metabolizmu štítnej žľazy. Americkí odborníci tvrdia, že 76 % ľudí s prediabetom má nedostatok selénu v tele.

Môžete Insunol objednať online iba na webovej stránke predajcu, pretože tieto kvapky je takmer nemožné nájsť v lekárni. Ešte raz pripomíname, že pred užívaním doplnku stravy sa musíte vždy poradiť s lekárom a zladiť užívanie kvapiek.

Skontrolujte Insunol cena: