Kategórie
Zdravie

MINI HD+ LED PROJEKTOR

MINI PROJEKTOR
NOVÁ AKTUALIZOVANÁ VERZIA!


👍 OBRAZOVÝ SYSTÉM
👍 HDMI VSTUP
👍 PRENOSNÝ, ĽAHKÝ A KOMPAKTNÝ
👍 SUPER ZVUKOVÉ EFEKTY

Táto MINI HD+ LED PROJEKTOR recenzia vám pomôže pochopiť hlavné výhody a nevýhody používania zariadenia, ako aj rozhodnúť, či by ste si ho mali kúpiť. Snažili sme sa o čo najobjektívnejšiu mienku o produkte, pričom sme sa spoliehali nielen na recenzie na internete, ale aj na MINI HD+ LED PROJEKTOR osobná skúsenosť. Chceme vás hneď upozorniť, že tento produkt nepredávame, preto ak máte záujem o možnosť kúpy projektora, kontaktujte priamo predajcu pomocou odkazu uvedeného v popise.

MINI HD+ LED PROJEKTOR – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Obľúbenosť LED projektorov v posledných rokoch výrazne vzrástla. Mnoho ľudí volí túto možnosť pri multimediálnych zariadeniach do domácnosti a kancelárie, keďže výrazne rozšíri možnosti aplikácie. Namiesto ťažkých a objemných televízorov je oveľa jednoduchšie vziať si so sebou na prezentáciu malý a kompaktný projektor, ktorý premietne obraz takmer na akýkoľvek povrch. Dnes je na trhu obrovské množstvo modelov, od lacných po drahé, od malých a kompaktných až po profesionálne a veľké. Výber vhodnej možnosti závisí predovšetkým od potrieb, pre ktoré ju budete používať. Ak hľadáte lacný a malý projektor do spálne alebo detskej izby, MINI HD+ LED PROJEKTOR je na to ako stvorený.

Model sa stal hlavným bestsellerom roku 2022. Technológia LED podsvietenia zaisťuje prenos kvalitného obrazu na akýkoľvek vertikálny povrch (stena, plátno a pod.) s rozlíšením 640×360. Samozrejme, toto nie je najvyššie číslo, ale vo všeobecnosti to stačí na sledovanie vášho obľúbeného seriálu alebo karikatúry pre deti. Kontrastný pomer si zaslúži osobitnú pozornosť. V tomto zariadení je to 800:1 (HDpro). Hlavná vec, pre ktorú ho však všetci kupujúci oceňujú, sú jeho minimalistické rozmery – 44x46x45 mm. S hmotnosťou 600 gramov MINI HD+ LED PROJEKTOR sa ľahko zmestí do vrecka alebo tašky, takže si ho môžete vziať so sebou, keď cestujete, do kancelárie alebo kamkoľvek idete. Technológia pripojenia Bluetooth/HDMI uľahčuje pripojenie projektora k akémukoľvek zariadeniu: počítaču, notebooku, tabletu alebo mobilnému telefónu.

Technológia T-LED, ktorá sa tu používa, vám umožňuje vysielať do projekcie vysokokvalitný dynamický obraz so zúrivosťou 1000 lúmenov. Výrobca tvrdí, že LED svietidlá zabudované v zariadení sú navrhnuté na viac ako 50 000 hodín používania. Zariadenie je napájané káblom USB, má vstavaný konektor pre slúchadlá a veľké množstvo nastavení pre dosiahnutie čo najčistejšieho a najjasnejšieho obrazu. Originálny produkt funguje o 100 % efektívnejšie ako analógy.

Výhody:

 • Pohodlné a malé MINI HD+ LED PROJEKTOR.
 • Vysoká kvalita vyhotovenia puzdra.
 • Široké multimediálne možnosti.
 • Docela kvalitný HDPro obraz.
 • Na MINI HD+ LED PROJEKTOR cena niekoľkonásobne lacnejšie ako profesionálne modely.
 • Možnosť použitia doma, v kancelárii, hoteli alebo dokonca vonku.
 • Ideálne do detskej izby (nevytvára únavu očí u detí).
 • Má diaľkové ovládanie.

Nevýhody:

 • Nepodporuje 4K.
 • Nie príliš jasný obraz v interiéri s jasným osvetlením alebo vonku počas dňa.
 • Na domáce použitie stačí rozšírenie 640×360, ale na prezentáciu v publiku zjavne nestačí.
 • Nepodarilo sa nájsť MINI HD+ LED PROJEKTOR obchod, kde sa môžete dotknúť a vidieť produkt pred kúpou. S najväčšou pravdepodobnosťou sa predáva iba na internete.

MINI HD+ LED PROJEKTOR poučenie vám pomôže ľahko zvládnuť používanie tohto zariadenia, aj keď s takýmito médiami nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. Projektor sa môže ihneď po vybalení vybiť, preto ho odporúčame nabíjať cez USB. Na bočnom paneli je tlačidlo napájania. Kliknutím naň môžete zapnúť projektor a pripraviť ho na prácu. Ďalším dôležitým bodom je spárovanie so zariadením. Vyberte si preferovaný typ pripojenia Bluetooth alebo HDMI.

Po pripojení zariadenia môžete vysielať obrazovku svojho smartfónu alebo prenosného počítača. Ak chcete získať lepší obraz, snažte sa čo najviac znížiť množstvo osvetlenia v miestnosti. Ak máte špeciálne plátno, je to v poriadku, ale zariadenie dokáže vysielať obraz aj len tak na stenu. Pre optimálny komfort presuňte projektor čo najďalej od povrchu prenosu obrazu. Užite si sledovanie svojho obľúbeného seriálu, klipu alebo len pozeranie videí na YouTube ako v kine!

Vzhľadom na vysoký dopyt zo strany tých, ktorí si želajú MINI HD+ LED PROJEKTOR kúpiť na Slovensku, rozhodli sme sa nájsť oficiálny internetový obchod, ktorý predáva tento produkt. Ak chcete ušetriť peniaze a získať originálny model priamo od výrobcu, kliknite na odkaz v popise. Tam môžete získať ďalšie informácie a MINI HD+ LED PROJEKTOR objednať online práve teraz.