Kategórie
Zdravie

Owl Vision Pro – prístroj na nočné videnie

Owl Vision Pro
Vidieť jasne v 100% tme


👍 Denné a nočné použitie
👍 Nastaviteľných 7 úrovní infračerveného žiarenia
👍 4x optický a 5x digitálny zoom
👍 Nahrávanie fotografií a videa v rozlíšení Full HD
👍 Vodotesný a prachotesný
👍 Ideálne na pozorovanie divokej zveri, doma

Výber nočného videnia pre milovníkov outdoorových aktivít, poľovníctva či rybárčenia je vždy dosť ťažký. Vzhľadom na širokú škálu rôznych modelov, modifikácií a klasifikácií týchto zariadení môže mať neskúsený používateľ rôzne otázky. Okrem toho technické vlastnosti a možnosti zariadenia deklarované výrobcom nie vždy zodpovedajú skutočným výsledkom jeho aplikácie. Dnes budeme hovoriť o najpopulárnejších typoch modelov, ktoré vám umožnia urobiť správnu voľbu. Okrem toho urobíme krátku recenziu na model OwlVision Pro, ktorý je zaradený do tohtoročného bestselleru.

Existuje niekoľko typov zariadení na nočné videnie: monokuláre, okuliare a ďalekohľady.

Čo je to monokulár? Toto zariadenie, ktoré je jedinou očnou jednotkou a je určené na orientáciu v tme. Vysokokvalitný monokulár vám umožní vidieť predmety a predmety nachádzajúce sa v rôznych vzdialenostiach od vašej aktuálnej polohy. Profesionálnejšie modely sú vybavené aj systémom infračerveného lúča, optickým zoomom a ďalšími doplnkovými funkciami. Monokulár priťahuje pozornosť vďaka kompaktným rozmerom, jednoduchému použitiu. Na druhej strane, na rozdiel od okuliarov na nočné videnie, monokulár nie je príliš pohodlný na nosenie, keďže jedna ruka bude neustále obsadená držaním tohto zariadenia.

Okuliare na nočné videnie vám umožňujú vidieť v tme, ale nevyžadujú ďalšie držiaky. Spravidla sú namontované na hlave a umožňujú vám ľahkú navigáciu v priestore a uvoľňujú ruky. Samozrejme, ide o unikátnejšie riešenie, ale okuliare spravidla nedávajú normálnu aproximáciu obrazu a ich funkčnosť je výrazne znížená.

Ďalekohľady na nočné videnie sú jedným z najlepších a najuniverzálnejších riešení. Z technického hľadiska má tento typ zariadenia najširšie a najunikátnejšie vlastnosti, ktoré zabezpečujú vysokú účinnosť v rôznych podmienkach. V súčasnosti je považovaný za jeden z najlepších modelov v tejto triede Owl Vision Pro prístroj na nočné videnie. Ide o inovatívny model, ktorý má technické vlastnosti na profesionálnej úrovni, no zároveň je na trhu dostupný za výhodnú cenu.

Owl Vision Pro – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Owl Vision Pro je odolný ďalekohľad, ktorý vám umožňuje navigáciu za súmraku a v 100 % tme. Systém je vybavený niekoľkými systémami a funkciami, ktoré konkurenti nemajú. Telo je vyrobené z kvalitných a nárazuvzdorných materiálov. Zariadenie má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť, takže je ideálne na kempovanie, lov, rybárčenie, pozorovanie divokej zveri alebo ako domáci bezpečnostný systém. A čo je najdôležitejšie, že Owl Vision Pro cena je lacnejší ako iné analógy.

Owl Vision Pro popis:

1. Nočné a denné videnie.

Vďaka použitiu moderných technológií Owl Vision Pro Slovensko poskytuje viditeľnosť statických a pohybujúcich sa objektov v takmer absolútnej tme. Vďaka tomu sa dá ľahko pohybovať terénom aj v noci. Po prepnutí do režimu „Deň“ sa funkcia nočného videnia automaticky vypne a prístroj môžete používať ako bežný ďalekohľad.

2. Infračervené.

Systém má 7 režimov na úpravu intenzity infračerveného žiarenia. To umožňuje s maximálnou presnosťou rozlíšiť živé predmety (ľudí, zvieratá) od predmetov. Zabudovaný senzor reaguje na pohyb a dokáže spustiť nahrávanie videa v momente, keď do záberu vstúpia zvieratá alebo ľudia.

3. Statív.

Ďalším dôvodom Owl Vision Pro objednať je prítomnosť špeciálneho skladacieho statívu, na ktorý môžete toto zariadenie jednoducho pripevniť a zabezpečiť fotografovanie divokej prírody 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V zloženom stave statív nezaberie veľa miesta a vďaka špeciálnym upevňovacím prvkom bezpečne drží prístroj nočného videnia za akýchkoľvek podmienok.

4. Fotografia a video.

Systém je vybavený funkciou nahrávania Full HD videa, ktorá umožňuje nahrávať video alebo fotografovať v manuálnom alebo automatickom režime. Ide o veľmi šikovnú funkciu, vďaka ktorej určite neprídete o najdôležitejšie momenty.

5. Optický/digitálny zoom

Ak sa rozhodnete Owl Vision Pro kúpiť na Slovensku, všimnite si ďalšiu užitočnú funkciu. Zariadenie má 4x optický zoom, ako aj 5x digitálny zoom. To vám umožní priblížiť, vidieť objekty nachádzajúce sa ďaleko od miesta snímania pri zachovaní jasného obrazu.

6. Vodotesné telo.

Telo zariadenia má vysoký stupeň ochrany proti vlhkosti a prachu, ako aj proti mechanickému poškodeniu. Ide o ideálne riešenie pre outdoorových nadšencov, ktorí oceňujú vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Nemohli ste nájsť Owl Vision Pro obchod? V tomto prípade existuje jedno jednoduché odporúčanie: objednajte si originálny model online. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nižšie uvedeného odkazu. Kontaktujte výrobcu a urobte objednávku na webovej stránke hneď teraz. Owl Vision Pro dodávka v priebehu niekoľkých dní.