Kategórie
Zdravie

Profolan – vitamíny pre rast vlasov

Profolan
Prírodné vitamíny pre rast vlasov!


👍 Zastavuje vypadávanie vlasov.
👍 Posilňuje korene.
👍 Zlepšuje farbu.
👍 Zabraňuje alopécii.
👍 Odstraňuje lupiny.

Strata vlasov je vážny problém, ktorý má mnoho príčin: od banálneho stresu až po genetiku a vážne choroby. Preto predtým, ako sa pokúsite nájsť spôsoby riešenia tohto problému, odporúčame vám vyhľadať pomoc od trichológa a podrobiť sa komplexnej lekárskej prehliadke. Špecialisti budú schopní určiť presnú príčinu oslabenia a vypadávania vašich vlasov, potom vám ponúknu najefektívnejší spôsob, ako problém vyriešiť.

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú zdravie vlasov, je zlá kvalita stravy. Podľa štatistík má 89 % moderných ľudí v tele nedostatok niektorých vitamínov, minerálov, stopových prvkov či mastných kyselín. Je to spôsobené konzumáciou spracovaných potravín naplnených konzervačnými látkami, ako aj ovocia pestovaného s GMO alebo dusičnanmi. Z tohto dôvodu odborníci odporúčajú ľuďom starším ako 21 rokov pravidelne užívať špeciálne vitamíny a výživové doplnky na udržanie optimálnej rovnováhy živín v tele.

A hoci je dnes na trhu k dispozícii obrovské množstvo rôznych šampónov a masiek na vlasy, koreň problému pomôžu vyriešiť iba špeciálne vitamíny. Ak hľadáte kvalitnú a efektívnu možnosť, odporúčame vám venovať pozornosť Profolan vitamíny pre rast vlasov. Tento vzorec obsahuje živiny, ktoré aktivujú spiace folikuly a neutralizujú hlavné príčiny vypadávania vlasov.

Profolan – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Alopécia u mužov je vo väčšine prípadov spôsobená nadmerným zvýšením hladiny dihydrotestosterónu v krvi. Je to hormón. Vedecké štúdie dokazujú, že DHT má priamy vplyv na zmenu štruktúry a farby vlasov, ako aj na trvanie anagénnej fázy. Výsledky analýzy medzi 100 mužmi vo veku 24 až 56 rokov ukázali, že viac ako 76 % mužov s vysokou hladinou DHT vykazovalo známky plešatosti alebo masívneho vypadávania vlasov. Ako vám môže Profolan kapsuly pre zdravé vlasy a pokožku hlavy pomôcť v tomto prípade?

Tento vzorec obsahuje patentovaný vzorec Grow3. Stručne popíšte jeho vlastnosti, je to kombinácia 3 kľúčových zložiek: aminokyselina L-cysteín, extrakt z listov žihľavy a extrakt z prasličky. Podľa autorov tohto potravinového doplnku je to práve kombinácia použitia vyššie uvedených zložiek, ktorá umožňuje regulovať hormonálne pozadie. Ide najmä o zníženie produkcie dihydrotestosterónu v krvi. Okrem toho produkt obsahuje jedinečné antioxidanty, vitamíny a minerály, ktoré spúšťajú mnohé dôležité procesy v tele.

Profolan popis:

  • Zastavuje vypadávanie vlasov a iné príznaky alopécie.
  • Posilňuje korienky vlasov a obnovuje prirodzenú farbu.
  • Obnovuje štruktúru vlasov.
  • Normalizuje metabolizmus.
  • Zvyšuje trvanie anagénnej fázy.
  • Zlepšuje stav pokožky hlavy, odstraňuje lupiny.
  • Normalizuje metabolizmus.
  • Pomáha kontrolovať prácu vnútorných orgánov a procesov.

Profolan proti vypadávaniu vlasov sa ideálne kombinujú s inými metódami prevencie a liečby problému alopécie. Tento produkt bude dobrým doplnkom zdravej výživy a tiež zvýši účinnosť vašich šampónov, kozmetiky alebo iných procedúr.

Ako používať:

Predajca doplnkov tvrdí, že pravidelným užívaním 2 kapsúl denne s vodou by ste mali byť schopní vidieť zlepšenie už za 30 dní. Trvanie priebehu aplikácie sa určuje individuálne alebo po konzultácii s lekárom. Pred rozhodnutím sa určite poraďte Profolan objednať.

Zabezpečenie:

Tento produkt je klasifikovaný ako voľne predajný doplnok stravy. Vitamíny môžu byť použité ako primárne alebo doplnkové pri prevencii a liečbe problémov s vypadávaním vlasov u mužov. Výrobca tvrdí, že pri dodržaní uvedeného dávkovania a spôsobu užívania tento doplnok stravy nespôsobuje vedľajšie účinky a nemá žiadne kontraindikácie na použitie.

Výpredaj Profolan Slovensko:

Mnohí čitatelia nášho blogu sa pýtajú, či sa tieto kapsuly dajú nájsť v lekárňach alebo obchodoch s doplnkami stravy? Bohužiaľ, Profolan lekáreň nepredáva. Jediným spôsobom, ako získať tento vitamínový komplex, je kontaktovať predajcu prostredníctvom oficiálnej webovej stránky. Budete môcť Profolan kúpiť na Slovensku online a dostať svoj balík.

Cena a doručenie

Profolan dodávka sa realizuje do 7 pracovných dní poštou alebo kuriérom, podľa informácií z webovej stránky predávajúceho. Budete mať tiež možnosť získať svoje peniaze späť do 60 dní, ak účinok používania produktu nesplní očakávania.

Profolan cena závisí od vybratého súboru. Pre každého zákazníka je k dispozícii jedna z troch sád: 1 fľaša (zásoba na 30 dní), 2 fľaše + 1 bezplatná (zásoba na 90 dní) a 3 fľaše + 3 zadarmo (zásoba na 180 dní). V druhom prípade budú náklady na každú fľašu najziskovejšie.