Kategórie
Zdravie

Promicil – krém proti plesniam na nohach

Promicil
ANTIMYKOTICKÝ PRÍPRAVOK


👍 plesňové infekcie zničenie
👍 zotavenie štruktúry nechtovej platničky
👍 odstránenie zápalového procesu

Plesne nechtov alebo kože sú bežným problémom. Viac ako 25 % ľudí všetkých vekových kategórií je nositeľmi spór húb a ani o tom nevedia. Bohužiaľ neexistuje univerzálny liek na hubovú infekciu. Aj keď ste prísni na osobnú hygienu a neustále vetráte topánky, riziko infekcie stále zostáva pri návšteve pláží, kúpalísk, verejných sáun či spŕch, šatní v telocvični. Ak sa stretávate s podobným problémom a pociťujete nepríjemné príznaky, neodkladajte liečbu. Čím skôr začnete odstraňovať príčiny mykózy, tým vyššia je pravdepodobnosť zotavenia. Najmä pre tieto účely sa dnes v predaji objavilo Promicil krém proti plesniam na nohach. Jedná sa o jedinečný produkt, ktorého vlastnosťou je úplné a účinné odstránenie príčin a symptómov plesňovej infekcie doma:

  • Bez antibiotík.
  • Bez hormónov.
  • Bez operácie.
  • Bez alergií.

Táto prírodná protiplesňová masť sa skladá zo 100% rastlinných zložiek a rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva žiadne zvyšky na pokožke. Od prvých dní používania dochádza k zníženiu svrbenia, olupovania a začervenania pokožky. Produkt má pozitívny vplyv na stav nôh a nechtov, odstraňuje nepríjemný zápach, praskliny a deformáciu nechtovej platničky. Bunky epidermis postihnuté hubou odumierajú a prirodzene sa odlupujú. Dobrý výsledok dosiahnete v priebehu niekoľkých dní od prvej aplikácie. Krém urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív, poskytuje dodatočnú hydratáciu a výživu pokožky vitamínmi.

Promicil – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Promicil popis: Aktívna receptúra ​​ničí všetky známe typy plesňových infekcií a tiež pomáha rýchlo odstrániť nepohodlie spojené s mykózou nôh. Bylinné zložky masti lokalizujú postihnuté oblasti spór plesní a blokujú ďalšie šírenie infekcie. Pri systematickom používaní počas niekoľkých týždňov obnovuje receptúra ​​zdravie kožných buniek, odstraňuje nepríjemný zápach nôh a obnovuje aj lokálnu imunitu. Takto môžete skrátiť dobu liečby z 3-6 mesiacov na 3-4 týždne. Promicil na ošetrenie plesní funguje tak efektívne a bezpečne, že budete mať niekoľko príležitostí zhodnotiť jeho účinnosť v praxi. Produkt pomáha odstraňovať huby, ako aj zbaviť sa trhlín v koži a nepríjemných pachov v čo najkratšom čase.

Promicil liek na plesne je úplne prírodný liek, ktorý je dostupný bez lekárskeho predpisu a možno ho použiť na prevenciu. Ak sa veľa potíte v posilňovni, chodíte do bazéna alebo na iné verejné miesta, určite použite túto masť, aby ste zvýšili svoju ochranu pred možnou infekciou plesňou nôh.

Zložky:

  • Síran horečnatý.
  • Močovina.
  • Glycerín.
  • Nechtík lekársky.

Vzhľadom na vysoký dopyt po produkte nenájdete Promicil lekáreň. Existuje len jeden účinný spôsob, ako získať tento jedinečný krém. Musíte navštíviť oficiálnu stránku výrobcu, vyplniť žiadosť a počkať, kým vám konzultant zavolá späť. Tovar bude zaslaný poštou a po prevzatí balíka môžete za balík zaplatiť. Promicil dodávka na celom území našej krajiny.

Recenzie:

Som profesionálny športovec a neviem si predstaviť svoj život bez telocvične. Počas tréningu zo seba vydávam maximum, takže sa mi poriadne potia nohy. Nedávno som si začal všímať ostrý zápach z topánok a z ponožiek, ktorý tam predtým nebol. Pozrel sa pozorne na svoje nechty na nohách a videl, že stmavli. Obrátila som sa na dermatológa – diagnostikoval mi mykózu nechtov a odporučil Promicil objednať. Len za 14 dní sa mi podarilo zbaviť sa tohto problému.

Dobrý krém! Viac ako 2 roky som sa nemohol zbaviť plesňovej infekcie. Choroba niekedy na chvíľu zmizla, potom sa znova objavila. Žiadna z piluliek a procedúr nemala dlhodobý účinok, kým som sa nerozhodol Promicil kúpiť na Slovensku. Táto antifungálna masť mi pomohla úplne poraziť infekciu a obnoviť zdravú pokožku. Počas celého obdobia používania som nezaznamenal žiadne nevýhody alebo vedľajšie účinky.

Budete prekvapení, keď zistíte, ktorý z nich je v skutočnosti na Promicil cena. Používala som hormonálne mastičky, ale tie mali veľa vedľajších účinkov. Keď som si začal natierať tento krém, moje príznaky plesní na nohách a nepríjemný zápach úplne zmizli.

Radi by sme vás upozornili na skutočnosť, že prehľad uvedený na tejto stránke slúži len na čítanie. Nie sme medicínski odborníci a nemôžeme odporučiť, ktorá liečba je pre vás tá pravá. Autor recenzie nezodpovedá za kvalitu ani účinnosť použitia tohto konkrétneho krému. Nepredávame Promicil Slovensko a neprijímame žiadne nároky kupujúcich. Ak máte nejaké otázky, navštívte oficiálnu webovú stránku a opýtajte sa predajcu.