Kategórie
Zdravie

Rechiol – sérum proti vráskam

Rechiol
Omladzujúci koncentrát pre vašu pokožku


👍 vyhladzuje vrásky
👍 naťahuje obrys tváre
👍 syntetizuje váš kolagén a elastín
👍 obnovuje dlhotrvajúci účinok
👍 na pevnosť pokožky

Ovisnutá koža, opuchy a vrásky sú hlavné problémy, ktorým čelia ženy vo veku 30+. V snahe napraviť situáciu väčšina z nás robí chyby, ktoré vedú k vedľajším účinkom a nepríjemným zdravotným následkom. Drahé procedúry, tony make-upu, injekcie botoxu a kyseliny hyalurónovej, operácia faceliftingu – mnohé ženy sú pripravené urobiť čokoľvek, aby znovu získali hladkosť a pevnosť pokožky a tváre alebo sa zbavili vrások. Prečo sa však vystavovať takémuto riziku, ak môžete dosiahnuť pozitívny efekt, a to oveľa rýchlejšie a bez zdravotných problémov? Európski odborníci v kozmetológii jednohlasne označili Rechiol na omladenie pleti za hlavný vedecký prelom posledných rokov. Jedinečný produkt je ideálny pre podporu zdravia, pomáha vyrovnať sa s existujúcimi problémami doma. Ide o najjednoduchšie a najefektívnejšie riešenie proti známkam predčasného starnutia pleti, ktoré poskytuje množstvo benefitov už od prvých dní.

Rechiol – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Po 27. roku života naša pleť začína strácať svoje prirodzené vlastnosti a stáva sa náchylnejšou na vrásky a ochabovanie. Je veľmi dôležité zachytiť tento moment a zastaviť ho. Pomocou prírodnej kozmetiky proti starnutiu Rechiol Slovensko môžete doslova vrátiť čas. Inovatívne sérum obsahuje obrovské množstvo živín a antioxidantov, ktoré vytvárajú priaznivé podmienky na riešenie mnohých problémov. Pri pravidelnom používaní má sérum dobrý účinok.

Rechiol popis:

 • Vyhladzuje vrásky a jemné linky na čele.
 • Zarovná kontúru tváre.
 • Zlepšuje výživu kožných buniek vitamínmi a antioxidantmi.
 • Podporuje intenzívnejšiu produkciu kolagénu, kyseliny hyalurónovej a elastínu.
 • Zlepšuje mikrocirkuláciu krvi.
 • Vytvára podmienky pre intenzívnejšiu obnovu pokožky na bunkovej úrovni.
 • Zvyšuje úroveň UV ochrany.
 • Udržuje prirodzenú hydratáciu.

Rechiol sérum proti vráskam obsahuje iba bezpečné a organické zložky. Prípravok je nasýtený rastlinným retinolom, prospešnými látkami a zložkami, ktoré obnovujú dokonale hladkú textúru pokožky a zlepšujú kontúry tváre. Pomáha formovať jasné kontúry, vyhladzuje aj veľmi hlboké vrásky a obnovuje prirodzený metabolizmus. Vzorec úspešne prešiel niekoľkými fázami klinických skúšok. Podľa odborníkov je to práve vďaka použitiu tohto produktu, že vo väčšine prípadov je možné dosiahnuť pozitívny výsledok bez použitia ďalších procedúr alebo botoxových injekcií.

Vďaka svojmu tvaru Rechiol sérum proti starnutiu je vhodný na každodenné použitie. Už za pár dní môžete získať hladkú a elastickú pokožku, zbaviť sa stareckých škvŕn a obnoviť prirodzený tonus tvárových svalov. Pre pôsobivejšie výsledky sa odporúča používať sérum podľa návodu.

Ako používať:

 1. Pripravte pokožku na procedúru (umyte si tvár teplou vodou alebo ju utrite špeciálnym tonikom).
 2. Pred použitím skúmavku pretrepte.
 3. Naneste malé množstvo séra na povrch tváre, krku, hrudníka.
 4. Urobte si ľahkú masáž, aby sa aktívne zložky rýchlo vstrebali do pokožky.
 5. Procedúru vykonávajte denne, najlepšie pred spaním.

Výsledky budú viditeľné po 14 dňoch. Po 30 dňoch bude vaša pleť vyzerať oveľa mladšie.

Kozmetička vysvetľuje, prečo by ste mali Rechiol objednať:

Botox a laserový peeling pokožky sú účinné len na dočasnú úľavu od príznakov. Ak máte záujem vyriešiť príčinu vašich problémov s vráskami, odporúčam vám pozrieť si Rechiol lekáreň. Tento aktívny komplex je obohatený o retinol a morské riasy na stimuláciu produkcie kolagénu. Existuje mnoho príkladov, kedy moji klienti, ktorí používajú toto sérum viac ako 3 týždne, zaznamenali skutočné zmeny k lepšiemu. Nerozumiem, prečo je toľko žien stále ochotných riskovať a používať botoxové injekcie? Prečo vystavovať pokožku takejto záťaži, ak môžete dosiahnuť pôsobivejší efekt a oveľa rýchlejšie. Mimochodom, dnes môžete Rechiol kúpiť na Slovensku v internetovom obchode. Je to pohodlnejší spôsob, ako získať kozmetiku, ako ju hľadať v lekárňach.

Predaj a doručenie

Často sa nás pýtajú – kde nájdem toto sérum proti vráskam? Odpovedáme. Tento produkt nepredávame, ale vieme, kde sa predáva originálna pleťová kozmetika. Všetko, čo potrebujete, je prejsť na oficiálnu webovú stránku predajcu, zanechať žiadosť a počkať, kým bude tovar odoslaný na zadanú adresu. Rechiol dodávka v priebehu niekoľkých dní. Môžete prijať svoju objednávku a potom za ňu zaplatiť.

Ak sa vám podarí objednať si súpravu počas obdobia zľavy -50 %, budete ešte ziskovejší na Rechiol cena. Poponáhľajte sa, stále máte šancu to urobiť!