Kategórie
Zdravie

Welltone – prírodný liek na hypertenziu

Welltone
ODSTRAŇUJE HYPERTENZIU A VŠETKY JEJ PRÍZNAKY


👍 Prirodzené normalizuje tlak
👍 Obnovuje elasticitu ciev
👍 Znižuje hladinu cholesterolu v krvi
👍 Chráni pred infarktom a mozgovou príhodou

Hypertenzia (vysoký krvný tlak) spôsobuje vážne poškodenie zdravia mnohých ľudí. Riziková skupina zahŕňa ženy a mužov 35+, vystavených určitým faktorom. V prvom rade sa to týka konzumácie alkoholu, nadváhy, aterosklerózy, fajčenia, sedavého spôsobu života a ďalších okolností. Môže nám trvať dlho, kým vymenujeme zdravotné riziká spojené s chronickou hypertenziou. Za najťažšie formy sa považuje infarkt myokardu, akútne srdcové zlyhanie, mŕtvica alebo ischemická choroba srdca.

Mnohí európski odborníci tvrdia, že každodenné používanie špeciálnych vitamínových doplnkov na báze rastlinných extraktov a vitamínov v kombinácii so zmenami životného štýlu a stravovania môže pomôcť vyrovnať sa s existujúcimi problémami v čo najkratšom čase. V tejto súvislosti sme sa rozhodli vyrobiť Welltone recenzia, ktoré pomôže vyhodnotiť efektivitu používania tohto produktu pri prevencii a liečbe hypertenzie.

Welltone – popis, cena, kúpiť, objednať, dodávka

Welltone Výživový doplnok pri hypertenzii je 30 ml tekutých kvapiek v jednej injekčnej liekovke. Predáva sa ako prírodný liek na podporu kardiovaskulárneho zdravia. Výrobca sľubuje, že pri používaní tohto produktu je možné zlepšiť pohodu v niekoľkých oblastiach:

  • Zníženie krvného tlaku na hranicu, ktorá sa považuje za bezpečnú vzhľadom na vek pacienta.
  • Obnovenie normálneho krvného obehu.
  • Čistenie krvných ciev od cholesterolových plakov.
  • Odstránenie záchvatov hypertenzie – bolesti hlavy, závraty, nevoľnosť, potenie končatín a pod.
  • Ochranné vlastnosti na minimalizáciu rizika srdcového zlyhania, mŕtvice a infarktu.

Navštívením oficiálnej webovej stránky predajcu tohto produktu môžete získať ďalšie informácie o jeho možnostiach. Našou úlohou je analyzovať zloženie liečivých rastlín v ňom obsiahnutých a vyhodnotiť možný stupeň účinnosti.

Welltone ingrediencie možno nazvať jednou z hlavných výhod týchto kvapiek. Ak veríte uvedenému zoznamu prichádzajúcich zložiek, potom možno produkt skutočne považovať za jeden z najbezpečnejších antihypertenzív na trhu.

Ako pri mnohých iných doplnkoch výživy na hypertenziu, aj tu je hlavnou aktívnou zložkou HLOH. Ak máte záujem, viac informácií o týchto úžasných plodoch nájdete na internete. Chceme len zdôrazniť, že jedinečné prospešné vlastnosti hlohu boli opakovane vedecky dokázané. V prvom rade ide o obnovenie normálneho srdcového rytmu, zníženie krvného tlaku a zlepšenie krvného obehu v koronárnych cievach. Vzorec sa ukázal ako účinný.

Vďaka extraktu z bobkového listu sa blahodarné pôsobenie Welltone na zníženie vysokého krvného tlaku ešte urýchli. Táto látka zlepšuje odtok krvi, zabraňuje vzniku kŕčových žíl a hemoroidov, pomáha obnoviť normálny metabolizmus. Vďaka miernemu laxatívnemu a diuretickému účinku bobkový list odstraňuje toxíny a pomáha znižovať zaťaženie srdcového svalu.

VITAMÍN B1 je zdrojom základných mikro a makro prvkov potrebných pre reguláciu kardiovaskulárneho systému, obnovu cievnej elasticity a udržiavanie rovnováhy voda-soľ.

L-ARGINÍN je súčasťou väčšiny doplnkov pre zdravie mužov a erektilnú dysfunkciu. Táto voľba nebola urobená náhodou, keďže L-arginín má prirodzený vazodilatačný účinok vďaka uvoľňovaniu NO2 (oxidu dusnatého).

KYSELINA ASKORBOVÁ je zdrojom vitamínu C, vďaka ktorému Welltone kvapky môže pomôcť posilniť imunitný systém, obnoviť zdravie vnútorných orgánov a znížiť hladinu cholesterolu v krvi.

A posledná ingrediencia je CITRÓNOVÁ BALZA. Táto látka má upokojujúci účinok, zmierňuje záchvaty arytmie, zlepšuje dýchanie a saturáciu buniek a tkanív kyslíkom.

Welltone osobná skúsenosť:

Mal som problémy s hypertenziou. Lekár povedal, že môžem napraviť situáciu skôr, ako sa choroba stane chronickou. K tomu mi bolo odporučené znížiť príjem soli, vzdať sa alkoholu a fajčenia, pridať zdravý pohyb a užívať tieto kvapky. Po 14 dňoch používania produktu som zabudol na moje skoky krvného tlaku. Spánok sa zlepšil, bolesti hlavy a podráždenosť zmizli. Jediná škoda je, že Welltone lekáreň a na objednávku musíte čakať 5 dní.

Ako sme sa dozvedeli, Welltone objednať online je k dispozícii bez lekárskeho predpisu a môže byť odoslaný do 2-5 pracovných dní. Na vyplnenie žiadosti musí mať každý kupujúci viac ako 18 rokov a je lepšie, ak si liečbu najskôr skoordinuje s lekárom.

Welltone cena je uvedené na oficiálnej webovej stránke, na ktorej sa môžete prihlásiť online hneď teraz. Radi by sme vám pripomenuli, že tieto informácie sú poskytované len na účely čítania.

Každý, kto chce Welltone kúpiť na Slovensku, to môže urobiť tu:


Slovensko Slovenija România Portugal Polska Italia Magyarország Hrvatska Ελλάδα France Nederland España Deutschland Česká България